"1956 emlékezete" - a Barcelonai Egyetem nemzetközi szimpóziuma

2016. november 21-én az 1956-os emlékév keretében és a Barcelonai Magyar Főkonzulátus meghívására Dr. habil. Barta Róbert tanszékvezető egyetemi docens 1956 emlékezete címmel tartott előadást Barcelonában. A Barcelonai Egyetem CEI International Affairs (Escuela Diplomatica de Barcelona)által szervezett nemzetközi szimpóziumot Dr. Helena Torroja az intézmény igazgatója és Dr. Kovács Barnabás barcelonai magyar főkonzul nyitotta meg, majd Dr. Fernando Perpina-Robert Spanyolország volt budapesti nagykövete és Dr. Barta Róbert előadása után kerekasztal beszélgetésre került sor. A rendezvényen részt vettek a Barcelonai Egyetem nemzetközi tanulmányok szakos hallgatói, valamint a Barcelonába akkreditált diplomáciai testületek képviselői.

Dátum:
szombat, december 3, 2016 - 14:32