Az Európai Amerikanisztikai Társaság (EAAS) constantai konferenciája

Tanszékünk képviseletében dr. Lévai Csaba egyetemi docens tartott előadást az Európai Amerikanisztikai Társaság (European Association for American Studies) kétévente esedékes konferenciáján a romániai Constantában (2016. április 22-25.). Lévai Csaba egy Thomas Jefferson politikai gondolkodásával foglalkozó workshop-ot szervezett, amelynek célja az volt, hogy fórumot biztosítson az Egyesült Államok harmadik elnökével foglalkozó európai szakemberek számára. A workshop-on négy európai ország öt szakembere vett részt. A képen balról jobbra: Malte Hinrichsen (Hamburgi Egyetem, Németország), Maurizio Valsania (Torinói Egyetem, Olaszország), Lévai Csaba (Debreceni Egyetem), Annie Lechenet (Lyon 1 Egyetem, Franciaország), Vajda Zoltán (Szegedi Tudományegyetem).

Dátum:
hétfő, május 9, 2016 - 20:50